Автор Тема: .. Маразму Девоушн.... Или Витиеватые Особенности Интернет Торговли..  (Прочитано 1028 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Савельич

.. МАРАЗМУ ДЕВОУШН....

- То доброго дня.. Вызывалы?
- Ага, сидайте… Маэмо до вас питання. Видповидно до нової редакції «ЗУ Про нерухомість» Ви маєте платити відповідний податок з вашої комерційної нерухомості. :tip-hat:
-   - В мене немає комерційної нерухомості  :-X
- - То є як нема? А як же ви тоді ведете свій бизнесс?
-   ну отак, без комерційної нерухомості..
- Ненуєбать.. Ви прикалуєтессь?
- Нихуя, вона мені не потрібна..
- А де ви торгуєте?
- Ну.. як то вам сказать.. в інтернеті..
- ......"Што?".. (по Цареву..)
- Ну , типа в комп»ютері..
- Гм….. Я вас пытаю, де выдбуваэться ваша торгівля! До вас не буде питань , якшо ви мені покажете договір аренди приміщень де ви торгуете, тоді такий податок платиться вашим орендодавцем з його прибутку від вашої орендної плати! >:(

- Я ж вам кажу, в мене интернет-магазин, з нього і видбувається торгівля, люди дзвонять, я приймаю замовлення, на підставі договору дилерства переказую його до постачальника, відправка йде з постачальницького складу на даний момент. З того складу, звісно, якщо треба платить податок сам постачальник. Плату за зберігання мого товару якщо такий з"являються, він можливо враховує у собівартості продукції.. Відповідно до сьогодення я не маю необхідності утримувати власний склад чи офіс навіть – це економічно невигідно. Тому так – через інтернет сторінку й телефон. Така схема є в умовах відсутності торгівлі найбільш досконалою. Свій склад я закрив, він мені не потрібен на даний момент. Інтенет простір - не є нерухомість, наскільки я в курсе? ;-)  ;)
- Нє.. якось шось таки не то.. Карашо.. У вас має бути якийсь там хуйзна який договір аренди, а якщо нема – то комерційним приміщенням вважається ваша ЛІЧНА нерухомість, з якою ви повинні сплачувати податок, осткільки відповідно до ЗУ не підпадаєте під пільги!! Ви ж дома продаєте? Де ви базарите та продаєте?  :uchi:
- Єбатьторохтеть.. Ні.. не дома.. в мене немає товару дома, складів також. Я про продажу «базарю» в телефоні, скайпі. Закон передбачає податок на рухому власність або на ПЗ?...

До речі, в мене вже була орендована торгівельна площа - ваші браття по мозгу заебали.. закрив на**й.. Я сам вирішую орендувати мені чи реалізовувати питання торгівлі іншими шляхами.. Ви не проти?
- Ніхуя не знаю… Ви ведете діяльність у вашому будинку, тому маєте платити податок..
- Пздц.. Я веду розмову з кроваті – мова йде про податок з кроваті? Чи з машини?
- Не язвіть! Ви розумієте про що мова!  >:(
- Ні, не розумію. Я веду свою діяльність у такому випадку з того місця де мене застане дзвінок.. Наприклад, влітку дуже часто з рибацької сідушки. Але вона , як нерухомість взагалі збудована з порушенням всіх законних піздецов, у природоохоронній зоні. Тому власник сідушки відмовляється укладати зі мною договір оренди.. Їбіть його..

- Нє, нувигандон.. :/-

- Дякую панеже.. Взаємно.. Моя діяльність та прийняті відповідно до неї МНОЮ правила не передбачаюсь ні офісів, ні оренди приміщень. Ви розумієте чи ні? Відповідно до ЗУ «Про спрощену систему» я плачу єдиний податок.. На те він , блять, і ЄДИНИЙ… Мій простір віртуальний.. як вам пояснить.. «Матрицю» дивились???

- ..гм.. ну канешно!!!.. яку частину ?…

- Блять… та похуй яку… Третю.. де блять розплодились такі як ви Агенти Сміти в частності… Зрозумійте , в мене віртуальна торгівля, у віртуальному світі.. Мій магазин – то є сайт.. Але ж не нерухомість! А плачу шось на кшталт оренди нерухомості, але у віртуальному світі. За хостинг мого сайту, за аренду домену… Плачу офіційно, є всі відповідні бомаги, Ті люди – мої орендодавці відповідно до своєї діяльності , якщо передбачає ЗУ мають платити відповідні платежі зі свого податку на прибуток… Якщо ні - то не мій трабл. На те є такі як ви аж до Вреховної Ради, щоб передбачити та врахувати такі ситуації на ринку... Оренда є, я її справно сплачую, такшо з орендодавця і взимайте..
- Мені похуй!! Мені сказали єбать усих!!! У вас є договір оренди на цей.. йк його єбать, гоздинг, блять?
- Так є, але ж то не відноситься до нерухомості…
- Так.. ніхуя не знаю.. Тоді платіть з будинку !!  :o

- Ок, тоді ви прийдете з рулеткою, ми переміряємо площу, з якої по вашому ведеться діяльність, та буду платити з неї. Я з задоволенням до вашого приходу вимостю ноутбук на рибацький ящик. Потім я попиздю в ГАСК і буду виводити дані 0,5 м з житлової нерухомості, переводити на комерційні комунальні тарифи кутову розетку, внесемо зміни до плану містобудування, затвердимо всю цю хуєту через пару століть рішенням сесії облради, і ви таки отримаєте 15 копійок на рік… Потім те саме зробимо з машиною та сідушкою.. Ну шоб хоч якось працювати у нормах законодавства.. Я ж чесний громадянин…  ;)

- .. Так.. то ви відмовляєтеся платити податок з нерухомості?
- Звісно відмовляюся..
- ЧОМУ?? МЕНЕ Ж ВИЇБУТЬ??  :baran:
- Ну тоді приємних вам ощущеній ;-) Тому що це протирічить ЗУ про спрощену систему оподаткування мене як суб»єкта підприємницької діяльності, і тому що такий платіж у даному взагалі випадку не передбачений ЗУ.  :baran:

- От сука.. Ви вільні..
- Дякую.. Наостанок, перепрошую… У меня є курятник, там у мене живуть коти з водоканалу, плодять кошенят, я їх продаю інколи, бо кот піздатий, хоть і у***ще, але ж такы чистий перс.... Мені напевно звернутися до місцевої ради з приводу зміни цільового призначення землі під курятником у статус заповідної зони? і таким образом отримати відповідні податкові пільги та дотації на розвиток курятника??.. А також як там на рахунок податку з котячого гімна, яке неконтрольовано висирається без відповідного дозволу екологічної інспекції??
- .. Ідіть на**й..
- Взаємно.. .. Навсе добре…  :baran:

Оффлайн Dendnepr

Епт!! А можно запостить на фейсбуке? И на огороде в теме чепешников?

Оффлайн Савельич

Епт!! А можно запостить на фейсбуке? И на огороде в теме чепешников?
та можно, чого не.. только на огороде нельзя матюкаццо - придется резать.. а шо воно порезанное будет.. так что на огород наверное не надо. а там сам смотри..  Автора просто не указывай и все  - там мну все знают, реклама в подписи, надо марку блюсти типа ))

Ссылку кинешь если шо ;-)
« Последнее редактирование: 31 Декабрь 2015, 07:03:54 от Савельич »


Оффлайн Dendnepr